Zrcadlo Unis s dřevěným rámem – neobyčejný kousek do vašeho interiéru!

Zrcadlo s dřevěným rámem představuje stylový doplněk domácnosti, který vám pomůže celkově prohloubit a zjemnit dojem vašeho interiéru. Tento interiérový kousek se hodí pro každý prostor, ať už se jedná o váš vstupní foyer, obývací pokoj, ložnici či koupelnu.

Povrchová úprava:

Rám zrcadla je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme možnost objednání tohoto rámu i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy.

Provedení:

Zrcadlo má rám vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu. Nabízíme možnost objednání též z borovicového masivu. Náš dřevěný rám zrcadla je odolný proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky vysoké kvalitě zpracování je tento doplněk domácnosti nejen krásný, ale především funkční.

Objednat si tento stylový interiérový kousek můžete na našich webových stránkách: https://www.naradi-cz.cz/produkt/unis-zrcadlo-s-drevenym-ramem-00933-3.

Unis zrcadlo s dřevěným rámem

Investice do tohoto dřevěného rámu zrcadla se určitě vyplatí. Budete mít stylový doplněk, který dokonale ladí s celkovým interiérem vašeho bytu či domu. Navíc si tímto nákupem pořídíte kousek s dlouhou životností, který se vám bude hodit ještě dlouhá léta.