Zkrášlete svůj interiér i exteriér s okrasnými květináči


Interiér

Okrasné květináče jsou skvělým způsobem, jak zkrášlit váš interiér. Můžete je umístit na okno, na stůl nebo na polici. Pokud si nejste jisti, jaké květiny do květináčů zasadit, můžete se inspirovat na tkdixi.cz. Nabízíme širokou škálu květináčů různých velikostí, barev a tvarů.

Malé květináče

Malé květináče jsou ideální pro byty s omezeným prostorem. Můžete je umístit na okno nebo na stůl. Pokud si zvolíte květiny, které nevyžadují příliš péče, budou vám květináče dlouho sloužit a zkrášlí váš interiér.

Velké květináče

Velké květináče jsou vhodné pro větší prostory, jako jsou například haly nebo obývací pokoje. Můžete do nich zasadit větší květiny, jako jsou fíkusy nebo palmy. Takové květiny jsou nejen krásné, ale také přispívají k lepšímu klimatu v místnosti.

Exteriér

Okrasné květináče mohou být použity i pro zkrášlení vašeho exteriéru. Můžete je umístit na balkon, terasu nebo do zahrady. Pokud si nejste jisti, jaké květiny do květináčů zasadit, můžete se inspirovat na tkdixi.cz. Nabízíme květináče odolné proti povětrnostním vlivům a různých velikostí.

Balkonové květináče

Balkonové květináče jsou vhodné pro menší balkony. Můžete je umístit na zábradlí nebo na podlahu. Zvolte květiny, které jsou odolné proti slunci a větru, jako jsou například pelargonie nebo petúnie.

Terasové květináče

Terasové květináče jsou vhodné pro větší terasy. Můžete do nich zasadit větší květiny, jako jsou například oleandry nebo ibišky. Takové květiny jsou nejen krásné, ale také přispívají k lepšímu klimatu na vaší terase.