Stylové posuvné dveře Naturel Ibiza v dubu natura o šířce 70 cm


Interiérové posuvné dveře IBIZA

Stylové posuvné dveře Naturel Ibiza jsou ideální volbou pro každý moderní interiér. Tyto dveře jsou vyrobeny z kvalitního dubu natura a mají šířku 70 cm. Posuvné dveře jsou praktické, protože nezabírají příliš mnoho prostoru a jsou řešením pro prostory, kde by klasické dveře překážely.

Rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem

Dveře jsou vyrobeny z MDF s kvalitním CPL povrchem, který zajišťuje lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrábání a lehkou údržbu. Kromě toho, CPL povrch se vyznačuje vysokou odolností vůči slunečnímu záření a stárnutí.

Interiérové posuvné dveře IBIZA

Jednoduchá montáž

Montáž dveří Naturel Ibiza je velmi jednoduchá, a lze ji zvládnout běžným způsobem. Dveře jsou vyráběny v běžné výšce, a lze ji na míru upravit podle potřeby. Dveře jsou vhodné pro komerční i domácí prostory, a nabízí perfektní rovnováhu mezi designem a funkcionalitou.

Montáž dveří Naturel Ibiza

Interiérové posuvné dveře Naturel Ibiza na Esrom.cz

Na Esrom.cz naleznete tyto dveře za velmi výhodnou cenu. Nabízíme široký výběr vzhledů, barev a velikostí, které splní Vaše požadavky. Kromě toho, nabízíme prémiovou kvalitu dveří, které jsou odolné a snadno se udržují. Pokud hledáte moderní design v kombinaci s praktickým provedením, dveře Naturel Ibiza jsou tou správnou volbou pro Vás. Navštivte naše stránky zde: https://www.esrom.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-ibiza70-cm-dub-natura-posuvne-ibizacpldn70po

Interiérové posuvné dveře Naturel Ibiza na Esrom.cz

© 2021 Esrom.cz | Všechna práva vyhrazena.