Stylová stolní lampička TM169 v hnědé barvě s zlatými detaily

Hnědo-zlatá stolní lampička TM169 je tvořena robustní základnou tvaru vázy, ramenem a hnědým látkovým stínítkem. Tento designový kus domácího osvětlení však není jen o své vizuální přitažlivosti, ale také nabízí praktické funkce.

Jaký design má lampička TM169?

Lampička TM169 má exkluzivní design a kombinaci odstínů hnědé a zlaté, které se krásně hodí do každého vybavení místnosti. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.

Robustní základna vypadá jako váza a je zakončena zlatými detaily, které tuto lampičku udělují nádech luxusu. Látkové stínítko je v tmavě hnědé barvě, která dokonale odfiltruje přílišné množství světla a navodí příjemnou a relaxační atmosféru v místnosti.

Jaké funkce nabízí lampička TM169?

Lampička TM169 nabízí tři úrovně nastavení světla, které umožňují regulovat intenzitu a teplotu světla. To je ideální na další činnosti, například čtení, psaní nebo práci na počítači.

Díky možnosti připojení k USB portu je lze připojit ke svému notebooku nebo jinému zařízení a využívat tak i večer, kdy potřebujete osvětlení a nedostatek elektrických zásuvek v místnosti není problémem.

Lampička je navíc velmi praktická a je snadno přenosná. Můžete ji přemisťovat po místnosti podle svých potřeb a dokonce ji lze snadno složit a uložit.

Pro koho je lampička TM169 vhodná?

Lampička TM169 je vhodná pro každého, kdo hledá stylové a praktické osvětlení, které dokáže přizpůsobit světlo dle svého současného požadavku. Snadno ji lze umístit na stůl, noční stolek nebo komodu.

Pokud tedy hledáte lampičku, která bude nádherně vypadat a bude vám sloužit mnoho let, zvažte koupi lampičky TM169 na Crosta.cz.

Lampička TM169

Závěr

Hnědo-zlatá stolní lampička TM169 je vynikající volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, praktické a stylové osvětlení. Je vyrobena z kvalitních materiálů, nabízí různé možnosti úrovně a teploty světla a je snadno přenosná. Navíc se bude krásně hodit do každého interiéru. Vyberte si lampičku TM169 na Crosta.cz.