Příborník ALICANTE – praktický a stylový pomocník pro uspořádání vašich věcí

Zkuste si představit, jak by vypadal váš domov bez jakéhokoli úložného prostoru. Zřejmě byste se potýkali s neustálým nepořádkem a hledali byste způsoby, jak uklidit všechny své věci na jedno místo. A právě k tomu slouží praktický a stylový příborník ALICANTE.

Stylové provedení

Příborník ALICANTE v provedení masiv borovice, lak bude vypadat dobře v jídelně zařízené masivním nábytkem. Velký příborník oživí prostor, do horní části se skleněnými dvířky věci vystavíte, do zásuvek a spodní části s policí a plnými dvířky věci uložíte. Hloubka horní části příborníku je 32 cm.

Příborník ALICANTE v provedení masiv borovice, lak se bude díky svému tradičnímu designu hodit nejen do jídelny ve vaší domácnosti, ale především do jídelního koutu na chatě či chalupě. Masivní příborník dá jídelně příjemnou domácí atmosféru.

Praktické uspořádání

Příborník ALICANTE má v horní části za skleněnými dvířky polici, na kterou vystavíte oblíbený porcelán, do zásuvek potom uložíte příbory a do spodní části s plnými dvířky, taktéž s pevnou policí, uložíte plechy a hrnce. Kvalitní masivní příborník drží pevné dřevěné nohy a obsahuje hladké dřevěné úchytky. Mezi horní a dolní částí příborníku se nachází také plocha na odložení pokrmů a pití.

Masivní příborník nejlépe zapadne do jídelny zařízené masivní jídelní sestavou a dalším masivním nábytkem. Velký příborník dá vašemu vaření zcela jiný rozměr a přátelé ho budou při svých návštěvách u vás bezmezně obdivovat.

Přiobjednejte si doplněk

K příborníku ALICANTE si můžete přiobjednat i další doplňky, jako jsou například krásné ubrusy, ubrusové kroužky nebo obrusové podložky.

Pokud hledáte praktické a stylové řešení pro uspořádání vašich věcí, příborník ALICANTE je pro vás tím pravým pomocníkem. Objednejte si ho hned teď na https://www.esrom.cz/produkt/pribornik-alicante a už nikdy se nebudete muset trápit s nepořádkem ve vaší jídelně.

Příborník ALICANTE

Nemáte jistotu, zda se příborník ALICANTE hodí do vašeho interiéru? Naše zákaznická podpora vám ráda poradí s výběrem, stačí nám napsat na esrom@email.com.