Polička Nimco Nava černá/chrom NAX350 – elegantní a praktický doplněk pro váš interiér

Poličky jsou vynikajícím řešením pro úpravu vašeho interiéru. A rozhodně platí, že čím kvalitnější a atraktivnější poličku zvolíte, tím více jí využijete a tím více opticky zkrášlíte váš prostor.

Police s frézovanými otvory

Polička Nimco Nava, kterou vám představujeme, může být právě tou ideální volbou pro vás. Jedná se o police s frézovanými otvory, které jí dodávají nejenom zajímavou vizuální podobu, ale zároveň ji učiní i praktickou a funkční. Tyto otvory vám umožní snadno umístit na poličku různé předměty, které potřebujete mít neustále po ruce. Díky nim si také vytvoříte zajímavé aranžmá, které opticky oživí váš interiér.

Police s plexiglass matovaným povrchem

Tato polička je kromě svých praktických funkcí také velmi elegantní. Má totiž plexiglass matovaný povrch, který dodává poličce jemnou kresbu a hladký, hedvábný vzhled. Nimco Nava patří mezi nábytek s moderním designem, který je často využíván v kombinaci s jinými moderními prvky interiéru. Její vzhled je čistý, úhledný a mnoho lidí si ji oblíbilo právě proto, že nevybočuje příliš z řady.

Šířka police 50 cm

Polička Nimco Nava má šířku 50 cm, což je víc než dostatečné pro to, abyste na ni umístili všechny své oblíbené knihy, dekorace, hračky nebo dokonce i květiny. Pokud máte menší byt a řešíte prostorové limity, může být černá/chrom Nimco Nava skvělou volbou, protože se hodí do většiny interiérů a dokáže opticky zvětšit i malé místnosti. Sytá černá barva a leštěný chrom pak dodá poličce šmrnc a moderní rysy.

Polička Nimco Nava černá/chrom NAX350

Pokud hledáte jednoduchý, ale elegantní a praktický doplněk pro váš interiér, zaměřte se na poličku Nimco Nava v černé a chromové barvě. Může být vynikajícím řešením nejen pro váš byt, ale třeba i do kanceláře. A navíc, pokud ji zakoupíte na adrese www.interierio.cz, můžete si být jisti, že získáte kvalitní nábytek za velmi dobrou cenu.