Nový stůl MODULUS: Rozměry 3200×1200 mm, eleganční T-nohy a stylová kombinace černé podnože a dubového stolu

Pro všechny milovníky moderního designu přichází trh s novým stolem MODULUS, který láká svým neotřelým designem, kvalitním materiálem a elegantními T-nohami. Jeho rozměry 3200×1200 mm ho činí vhodným především pro kanceláře.

Elegantní T-nohy

Jedním z největších lákadel tohoto stolu jsou jeho T-nohy, které mu dodávají nebývalou eleganci a lehkost. Mohou být vyrobeny z mnoha materiálů, ale v případě stolu MODULUS jsou vyrobeny z kvalitního kovu, který působí moderně a stylově.

Zvolení této nohy bylo velmi šťastným nápadem, jehož výsledkem je křehký a lehký vzhled, který opticky zvětšuje prostor.

Kombinace černé podnože a dubového stolu

Samotná deska stolu MODULUS je vyrobena z kvalitního dubového dřeva, které dává celému stolu příjemný pocit tepla a domova. Pro kontrast byla zvolena elegantní černá podnož, která dodává stolu netradiční a zároveň moderní vzhled. Protože stůl je modulární, jeho části lze libovolně kombinovat, což umožňuje dosáhnout perfektního souladu s interiérem.

Vyberte svůj oblíbený kus z naší nabídky

Stůl MODULUS je k dispozici v našem e-shopu a můžete si vybrat ze široké nabídky variant, aby vyhovoval vašim představám o dokonalém stole. Pokud si přejete zakoupit tento stůl, určitě zvažte koupi prostřednictvím webu interierio.cz. Tento eshop nabízí široký výběr nábytku nejen pro kancelář a byt, ale také pro hotelové pokoje a mnoho dalších komerčních míst.

stul 1
stul 2
stul 3

Tak neváhejte a vyberte si svůj oblíbený kus, který vám bude sloužit po mnoho let a nenechte si ujít záruku kvality na 24 měsíců.