Nový jídelní stůl BRW STO/138 – pohodlné a moderní řešení pro vaši domácnost

Je čas změnit starý jídelní stůl za moderní a pohodlné řešení. Pokud hledáte praktický stůl, který bude slušet vaší kuchyni, můžeme vám doporučit jídelní stůl BRW STO/138. Tento stůl se hodí do každé kuchyně díky své jednoduché formě a univerzální barvě.

Jednoduché, praktické a moderní provedení

Jídelní stůl BRW STO/138 je vyroben z laminované dřevotřísky v odstínu dub sonoma, což mu dodává moderní vzhled. Díky své jednoduchosti se hodí do každého interiéru. S rozměry 138 x 80 cm poskytuje dostatek místa pro celou rodinu při každodenním jídle. Kombinuje se s kuchyňskou lavicí LAW/138, kterou lze snadno přizpůsobit podle svých potřeb.

Tento jídelní set je obzvlášť vhodný jako doplněk do kuchyně ze systému Junona Line. Pokud již máte v kuchyni nábytek z této řady, zaručeně si oblíbíte i tento stůl jako další praktický a moderní doplněk.

Demontovatelné zboží v 2 balících

Jídelní stůl BRW STO/138 vám bude doručen v demontu ve 2 balících. To znamená, že si ho budete muset sestavit sami, což ale pro nikoho není problém. Kromě toho, že si tak můžete ověřit kvalitu a zpracování celého stolu, takto také ušetříte na jeho přepravě.

Chcete si tento moderní jídelní stůl pořídit? Navštivte web KupsinaBytek.cz a vyberte si ze široké nabídky nábytku pro váš domov.