Novinkou v oblasti kontejnerů je Halmar Kontejner Nils – moderní a funkční řešení pro skladování a transport

Praktický kontejner Nils je novinkou na trhu, která vyniká svým moderním designem a praktičností. Je ideální pro skladování a přepravu všech druhů předmětů, a to nejen v kanceláři, ale také doma. Díky svému praktickému provedení slouží jako odkládací stůl nebo psací stůl.

Provedení:

Kontejner Nils je vyráběn z masivního lakovaného borovicového dřeva. Tento materiál je velmi odolný a zároveň esteticky působivý. Kontejner disponuje praktickými úchyty, které umožňují snadnou manipulaci. Jeho vnější rozměry jsou 60 x 40 x 50 cm a vnitřní kapacita činí 120 litrů. Díky těmto parametrům je kontejner ideální pro skladování menších a středních předmětů.

K tomuto kontejneru doporučujeme dětský psací rostoucí stůl Julia, který je vyráběn v nápadném designu a dodatečně lakovan. Spolu tyto kusy nábytku tvoří krásnou, moderní a praktickou výbavu pro dětskou komnatu.

Zboží je dodáváno v demontu. Jeho sestavení je velmi jednoduché a intuitivní. Stačí se řídit přiloženou montážní návodem, který obsahuje všechny potřebné informace a nákresy.

Výhody kontejneru Nils:

  • Moderní design – kontejner je vyráběn s důrazem na moderní design, který se hodí do každého prostoru.
  • Skladování a transport – díky svému praktickému provedení je kontejner ideální pro skladování a přepravu menších a středních předmětů.
  • Praktičnost – kontejner může sloužit jako odkládací stůl nebo psací stůl, čímž přináší další praktické využití.
  • Jednoduchá montáž – kontejner je dodáván v demontu, ale jeho sestavení je velmi jednoduché a intuitivní.
  • Kvalitní materiál – kontejner je vyráběn z masivního lakovaného borovicového dřeva, který je odolný a zároveň esteticky působivý.

Pokud hledáte moderní a praktickou úložnou pomocníka, Halmar Kontejner Nils je tím pravým řešením. Stačí si vybrat oblíbenou barvu a nechte se přesvědčit jeho vynikající kvalitou a designem. Objednat si ho můžete na www.bestnabytek.cz.