Moderní sprchová hlavice MEXEN SLIM s délkou ramene 40 cm v černém provedení

Tento model sprchové hlavice značky MEXEN je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní doplněk do své koupelny. S délkou ramene 40 cm a kulatým tvarem je tato sprchová hlavice nejen praktická, ale také esteticky působivá. Navíc není třeba se obávat ztráty proudu vody – velká plocha hlavice dokáže zajistit rovnoměrné proudění vody, aniž by došlo k jejímu zbytečnému plýtvání.

Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli

Tento model sprchové hlavice je vyroben z nerezové oceli S304 s černou povrchovou úpravou, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti korozím. Díky tloušťce 2 mm a pogumovaným tryskám, které zabraňují usazování vodního kamene, se budete moci každý den těšit na kvalitní a bezproblémový nálev.

Pro své připojení používá standardní připojení G 1/2″. Sprchová hlavice značky MEXEN SLIM je součástí řady Mexen Slim, což zaručuje funkční propojitelnost s dalšími produkty této řady.

Záruka 24 měsíců a odolnost povrchu

Zakoupit tuto sprchovou hlavici je bezesporu investicí do kvality a spokojenosti při každodenních sprchováních. Záruka 24 měsíců je dostatečným pojištěním její vysoké kvality. Dále průmyslově odolný povrch hlavice chrání před poškrábáním a korozi, takže si můžete být jisti, že tato sprchová hlavice bude vypadat jako nová i po letech používání.

Chtěli byste si zakoupit moderní sprchovou hlavici MEXEN SLIM s délkou ramene 40 cm v černém provedení? Navštivte stránky BestNabytek.cz a objednejte si ji ještě dnes!

Mexen Slim
Mexen Slim