Lukso 24 – Rohová sedací souprava BRETAN v pravém provedení


Rohová sedací souprava BRETAN v pravém provedení Lukso 24

Velká moderní sedací souprava s otomanem a nastavitelnými zádovými opěrkami pro extra pohodlí.

Rohová sedací souprava BRETAN je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít svůj obývací pokoj moderní, ale zároveň pohodlný. Tento model Lukso 24 v pravém provedení nabízí nejen velký otoman, na kterém se pohodlně natáhnete po náročném dni, ale také nastavitelné zádové opěrky. Díky nim si můžete přizpůsobit výšku a sklon sedu tak, aby byl pro vás co nejpohodlnější.

Tato sedací souprava je skvělým řešením pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří nemají rádi nudné a neosobní interiéry.

Úložný prostor a kvalitní materiály

Pod sedem otomanu se ukrývá velký úložný prostor, kde si můžete uložit polštáře, deky nebo jiné věci, které v obývacím pokoji potřebujete mít po ruce. Sedací souprava BRETAN je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se čistí. Tento model disponuje pravým provedením a je k dispozici v příjemné neutrální barvě, která se hodí ke všem druhům nábytku a dekorace.

Překvapivě pohodlná sedací souprava

Detail sedací soupravy Lukso 24

Rohová sedací souprava BRETAN Lukso 24 v pravém provedení je překvapivě pohodlná. Díky měkkému a příjemnému střihu kůže a nastavitelné opěrce si můžete skvěle odpočinout a zapomenout na každodenní starosti. Oproti jiným rohovým sedacím soupravám si tuto můžete snadno přizpůsobit svým potřebám a užívat si maximálního komfortu.

Pokud máte zájem o tento produkt, navštivte naše stránky a objednejte si ho ještě dnes. Nechte se hýčkat moderní, pohodlnou a praktickou sedací soupravou, která bude ozdobou vaší obývací části.