Kvalitní šatní skříň HARDY II pro váš šatník – černá/dub artisan

Šatní skříň patří mezi ty nábytek, který je pro každý interiér nezbytným prvkem. Štěstí mají ti, kteří si mohou pořídit opravdu kvalitní kus, který bude sloužit po mnoho let. Jedním z takových kvalitních kusů je šatní skříň HARDY II v černé/dub artisan barvě. Tento kousek nábytku splní požadavky těch nejnáročnějších zákazníků.

Rozměry a materiály

Tato šatní skříň má rozměry 200 x 58 x 215 cm a je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm s ABS hranami. Pro zajištění kvality a funkčnosti jsou v této šatní skříni použity hliníkové kolejnice Sevroll a úchyty ve formě hliníkové lišty, která zabrání ohýbání dveří.

Tento nábytek je dodáván v demontu, což umožní snadnou přepravu, ale také vám dá možnost si šatní skříň sestavit dle vlastní potřeby. Celý montážní návod je k dispozici v balení a nábytek si můžete sestavit sami.

Design a praktičnost

Kromě vysoké kvality a trvanlivosti je šatní skříň HARDY II výjimečná také svým designem. Kombinace černé a dub artisan barvy dává celému kusu nábytku moderní a elegantní vzhled, který bude skvěle vyhlížet v každém bytě. Dveře skříně jsou posuvné, což šetří místo v místnosti a zároveň je to praktické řešení pro každodenní používání.

Tato šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další potřeby. Vnitřek skříně je rozdělen na několik oddílů, které jsou vhodné pro zavěšení vašich košil, kalhot a sukní. Vysoké police na horní části skříně jsou ideální pro uložení vašich kabelek a tašek.

Pokud hledáte kvalitní a praktickou šatní skříň, která bude skvěle vypadat v každém interiéru, doporučujeme koupit šatní skříň HARDY II v černé/dub artisan barvě. Tento výjimečný kus nábytku se bude hodit do každého šatníku a poslouží vám mnoho let.

Šatní skříň HARDY II

Nakupovat můžete na https://www.brega.cz/produkt/satni-skrin-hardy-ii-cerna-dub-artisan, kde můžete zakoupit nejen tuto šatní skříň, ale i další kvalitní nábytek pro váš domov.