Kvalitní noční stolek z masivního dubu s lakovaným povrchem – VILMA


Popis produktu

Noční stolek VILMA je vyroben z masivního přírodního borovicového dřeva, lakovaného dvěma vrstvami ekologického, netoxického vodního laku. Každou fázi výroby nábytku řídí profesionální truhlář s dlouholetou praxí. Noční stolek VILMA je vybaven uzavíratelným úložným prostorem s kovovými kolejnicemi a prostorem pro uložení maličkostí. Madlo je vyrobeno z borovicového dřeva.

Sestava s postelí

Stolek je ideální k volbě do sestavy s masivní postelí (třeba z naší nabídky). Vytvořte si tak útulný prostor pro noční odpočinek, kde se budete cítit pohodlně a relaxovaně.

Dodání

Stolek je dodáván v rozloženém stavu, v kartónové krabici. Sestavení je velmi snadné a zvládne ho každý. Pokud si přejete dopravu a sestavení, obraťte se na náš tým a rádi vám pomůžeme.

Kde zakoupit

Noční stolek VILMA můžete zakoupit v našem eshopu. Využijte slevový kód NAJDI10 a získáte slevu 10% na celý nákup. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Zakoupením tohoto předmětu podporujete udržitelné využití přírodních zdrojů a tradiční řemeslnou práci. Díky vodnímu laku je předmět šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro zdraví.

Noční stolek VILMA

Zde si můžete zakoupit noční stolek VILMA na našem eshopu