Kovový obal Autronic AB2176 – ochrana elektroniky na vyšší úrovni

Jste majitelem citlivé elektroniky, kterou byste si rádi ochránili před poškozením? Pak je pro Vás ideálním řešením kovový obal Autronic AB2176. Tento obal dokáže ochránit Vaši elektroniku nejen před nárazy, ale také před vlhkem či prachem.

Kovový obal AB2176 – popis

Obal je vyroben z kovu a má měděnou barvu s bílým ornamentem. Je to skvělá volba pro interiéry a kryté terasy, ale není vhodný pro exteriéry. Ovšem, pokud potřebujete ochránit svoji elektroniku v exteriéru, nabízíme kvalitní outdoorové krabice.

Výhody kovového obalu Autronic AB2176

Kovový obal AB2176 umožňuje ochranu Vaší elektroniky před poškozením. Jeho kovový materiál zhruba o polovinu sníží tepelné vedení.

Díky kovovému obalu AB2176 máte následující výhody:

  1. Ochrana vaši elektroniky před nárazy, vlhkem a prachem
  2. Poskytuje ochranu před elektromagnetickým zářením
  3. Ochrana před přehřátím
  4. Snížení tepelného vedení
  5. Dodávání jako kovový obal se západkou

Stojany na květiny

Nemáte už místo na parapetu? Pak je pro Vás ideálním řešením koupě stojanu na květiny. Můžete si vybrat z různých stylů a materiálů, takže nemusíte obětovat prostor na krásné květiny.

Odkaz na výrobce a produkt https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/autronic-obal-kovovy-ab2176

Vintage provedení

Kovový obal AB2176 v sobě kombinuje moderní prvky s vintagem. Trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Takže pokud hledáte módní kovový obal, který bude jasně vystupovat v Vašem domě, neváhejte a pořiďte si kovový obal Autronic AB2176.

Vybírejte kvalitní ochranu pro Vaši elektroniku a zvolte si kovový obal Autronic AB2176. S ním bude Vaše elektronika v bezpečí a Váš interiér bude vypadat stylově.

Kovový obal Autronic AB2176

Kovový obal AB2176 se skvěle hodí do každé moderní domácnosti

Stojany na květiny

Kromě kovového obalu můžete zakoupit i stojany na květiny