Koupelnové zrcadlo Comad Remik 841 v dubovém provedení Riviera

Nábytková řada Remik osloví každého, kdo hledá originální a progresivní řešení pro svou koupelnu. Zrcadlo je nezbytnou součástí každé koupelny, a proto je důležité vybrat takové, které nejen plní svou funkci, ale zároveň doplňuje interiér. Comad Remik 841 v dubovém provedení Riviera je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní koupelnový nábytek.

Specifikace produktu

Toto koupelnové zrcadlo má rámovou konstrukci v barvě dub riviera, což je moderní a elegantní kombinace pro každou koupelnu. Rám zrcadla je vyroben z lamina, což je velmi odolný materiál. Samotné zrcadlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou kvalitu odrazu.

Zrcadlo má následující rozměry: výška 62 cm, šířka 80 cm, hloubka 2 cm a váhu 8,5 kg. Díky těmto rozměrům se zrcadlo hodí do každé koupelny, ať už je menší nebo větší.

Vyberte si z dalších výrobků ze série Remik

Pokud máte rádi jednotný styl, můžete si vybrat další kusy nábytku ze série Remik. Tato řada nabízí širokou škálu produktů, jako jsou skříně, policové systémy, zrcadla a mnoho dalších.

Pokud chcete svou koupelnu oživit a přidat do ní moderní kus nábytku, Comad Remik 841 v dubovém provedení Riviera je tou správnou volbou. Klikněte zde, pokud si chcete zrcadlo objednat ještě dnes.

je dokonalým doplňkem pro každou moderní koupelnu. Nejen, že plní svoji funkci, ale díky svému originálnímu designu se hodí k jakémukoli interiéru.

Interiér koupelny s nábytkem řady Remik
Detail koupelnového zrcadla Comad Remik 841 v dubovém provedení Riviera