Komoda Kocot kids Babydreams s motivem slona a motýlů – praktický a stylový nábytek pro dětský pokoj

Komoda je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v dětském pokoji. Většina z nás ví, že děti potřebují mnoho skladovacího prostoru pro své věci a hračky. Ale kromě funkčnosti má také estetickou stránku, a to je přesně ten důvod, proč byste měli zvolit komodu Kocot kids Babydreams s motivem slona a motýlů.

Komoda okouzlí každé malé dítě, které miluje zvířátka

Pokud hledáte praktickou a zároveň stylovou komodu pro dětský pokoj, nemůžete minout tuto skvělou volbu od Kocot kids. Tento kousek nábytku je perfektní pro každé malé dítě, které má rádo zvířátka. Na celé přední ploše je nanesen krásný laminovaný obrázek slona a motýlů, který zaručí, že pokoj bude vypadat skvěle a každé dítě si ho zamiluje ještě víc.

Komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm

Kocot kids Babydreams komoda je vyrobena z kvalitní laminované nábytkové desky tloušťky 18 mm, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost tohoto produktu. Výroba z kvalitního materiálu zajišťuje, že komoda vydrží mnoho let, což z ní dělá vynikající investici do výzdoby vašeho dětského pokoje.

Má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm, které jsou namontovány na válečkových kluzácích umožňujících snadné použití

Kocot kids Babydreams komoda má 3 prostorné zásuvky s hloubkou 34 cm, které jsou namontovány na válečkových kluzácích umožňujících snadné použití. To znamená, že vaše dítě bude mít dostatek místa pro všechny své věci, které mohou následně být uspořádány a snadno nalezeny.

Obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je odolný

Není nic horšího, než když se dětský nábytek snadno poškodí. Ale s Kocot kids Babydreams komodou to není problém, jelikož celý laminovaný obrázek na komodě je potažen laminátem, takže je velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Pokud hledáte pečlivě zpracovanou a kvalitní komodu pro dětský pokoj s krásným motivem zvířátek, Kocot kids Babydreams komoda je tou pravou volbou pro vás. Využijte příležitosti a klikněte na odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/kocot-kids-komoda-babydreams-80-cm-slon-s-motylky-bila a objednejte si tento praktický a stylový kousek nábytku dnes!