Jídelní stůl EWEN 120 cm – styl, kvalita a elegance v kombinaci dub sonoma a černé barvy


V současných moderních interiérech hraje klíčovou roli výběr nábytku, který bude nejen plnit svou funkci, ale bude také krásně doplňovat interiér a celkový styl prostoru. Jeden z klíčových prvků v obývacím pokoji nebo jídelně je jídelní stůl. Pokud hledáte stůl, který bude plnit svou funkci, bude elegantní a moderní, jídelní stůl EWEN 120 cm je pro vás ideální volbou.

Kvalita a styl v kombinaci s dub sonoma a černou barvou

Jídelní stůl EWEN 120 cm je vyroben z kvalitního dřeva v kombinaci s moderními designovými prvky. Dub sonoma a černá barva jsou ideální kombinací, která vytváří velmi elegantní a moderní dojem. Jídelní stůl EWEN 120 cm lze snadno kombinovat s dalším nábytkem a bude krásně doplňovat váš interiér.

Jídelní stůl EWEN 120 cm je nejen krásný, ale také velmi kvalitní. Jedná se o rozkládací stůl, který je velmi praktický a bude velice vhodný pro chvíle, kdy přijdou ke stolu více hostů. Rozkládací mechanizmus funguje velmi jednoduše a plynule. Stul EWEN 120 cm je vyroben z kvalitního dřeva, které je velice odolné a odolává opotřebení. Rozměry stolu jsou 120 x 75 x 80 cm (D x Š x V), a po rozložení 160 x 75 x 80 cm (D x Š x V).

Vhodný pro současné moderní interiéry

Jídelní stůl EWEN 120 cm je vhodný pro současné moderní interiéry. Svou kombinací designových prvků a moderního stylu perfektně zapadne do každého prostoru. Budete se na něm cítit pohodlně a budete moci s klidem pozvat své hosty na večeři.

Jídelní stůl EWEN 120 cm s rozkládacím mechanismem, kvalitním dřevem a moderním designem, je ideální volbou pro ty, kdo chtějí vytvořit moderní a elegantní interiér s nadčasovým designem.

Pokud se vám jídelní stůl EWEN 120 cm líbí a chcete ho pořídit, můžete si ho zakoupit na webu https://www.isolund.cz/produkt/jidelni-stul-ewen-120-cm-dub-sonoma-cerna.

Jídelní stůl EWEN 120 cm

Vyberte si styl a elegance s jídelním stolem EWEN 120 cm a doplňte tak svůj interiér o krásný kus nábytku.