Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 70 cm jilm – přirozená krása do vašeho domova


Moderní design s přírodním vzhledem

Interiérové dveře Naturel Ibiza pravé 70 cm jilm jsou jedinečné dveře, které se stanou ozdobou každého interiéru. S využitím kvalitní 3D fólie v přírodním dekoru jilmu jsou tyto dveře perfektní volbou pro ty, kdo preferují přírodní vzhled a moderní design.

Vysoká kvalita a funkčnost

S deskovou konstrukcí a dřevěným rámem jsou dveře velmi kvalitní a pevné. Voštinová výplň dodává dveřím stabilitu a odolnost. Dveře lze osadit do jakékoli ocelové zárubně v České normě, nebo do obložkové zárubně. Dveře mají dozický (WK) zámek na klíč (rozteč 72 mm), díky čemuž jsou velmi funkční a bezpečné.

Snadná montáž

Dveře jsou velmi snadné k montáži, protože jsou vybaveny předem připravenými otvory pro panty a kování. Díky tomu se dveře mohou snadno a rychle osadit a zvolit správnou pozici.

Široká paleta velikostí

Dveře Naturel Ibiza jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, takže se snadno přizpůsobí jakémukoli interiéru. Tyto dveře jsou k dispozici v rozmezí šířky od 60 cm až do 100 cm.

Zakoupit lze zde:

Pokud jste se rozhodli pro zakoupení těchto dveří, můžete je zakoupit online v obchodě Naradi-cz.cz. Vybrat si můžete z různých modelů dveří a velikostí dle vašich potřeb.

Navštivte tedy náš obchod pro více informací a možnost zakoupení.

Obrázky

Naturel Ibiza pravé 70 cm jilm
Naturel Ibiza pravé 70 cm jilm
Naturel Ibiza pravé 70 cm jilm

Vyberte si tyto dveře Naturel Ibiza přirozené krásy a zútulněte svůj interiér.