Hansgrohe Rainmaker Select černá/chrom bez podomítkového tělesa – neuvěřitelná sprcha


Úvod

Hansgrohe Rainmaker Select je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní sprchu s nevšedním designem. Hlavová sprcha má mnoho funkcí a není nutné instalovat podomítkové těleso. Navíc se hodí do každého moderního koupelny.

Vlastnosti

Hansgrohe Rainmaker Select nabízí 3 různé funkce, které si můžete vybrat podle vašeho aktuálního požadavku. Můžete si užít deště, intenzivní masáž nebo jemnou sprchu. Průtok vody dosahuje až 20 litrů/minutu, takže si můžete užít opravdovou relaxaci.

Nejlepší na této sprše je však její design. Dokonale zapadne do každé koupelny a svým tvarem dodá interiéru moderní vzhled.

Hranatý design

Hansgrohe Rainmaker Select

Hansgrohe Rainmaker Select se vyznačuje hranatým tvarem. To je v posledních letech velmi oblíbený trend v oblasti interiérového designu. Díky hranatému tvaru navíc sprcha působí velmi elegantně a moderně.

Výhody bez podomítkového tělesa

Hansgrohe Rainmaker Select není náročná na instalaci. Nemusíte instalovat podomítkové těleso a tím šetříte čas i peníze. Navíc si můžete sprchu umístit na jakoukoliv výšku na stěně. To je velkou výhodou pro rodiny s dětmi, kdy je třeba sprchu přizpůsobit jejich výšce.

Závěr

Pokud hledáte moderní a elegantní hlavovou sprchu se spoustou funkcí, určitě byste měli zvážit Hansgrohe Rainmaker Select.

Více informací a možnost zakoupení sprchy najdete na webu prodejce.