Dřezová baterie S-Line s otočným raménkem chrom SL281: elegantní a praktické řešení pro vaši kuchyni


Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281: elegantní a praktické řešení pro vaši kuchyni

Páková stojánková dřezová baterie s otočným ramínkem

Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281 je to, co hledáte, pokud potřebujete skvělou a spolehlivou baterii pro váš dřez. Tato baterie s pákovým ovládáním a otočným ramínkem se hodí pro každou kuchyni, která si potrpí na design a kvalitu.

V oblém designu

Baterie je navržena v oblém designu, který se hodí do moderních interiérů. Její tvar umožňuje snadné ovládání baterie i při použití mokrých rukou, takže se nemusíte obávat o její bezpečné používání.

V chromovém provedení

Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281 je vyrobena v chromovém provedení, které není jen elegantní, ale také velmi odolné proti poškození. Můžete být jisti, že tato baterie vydrží po mnoho let a stále bude vypadat jako nová.

Průtok baterie je 11,1 litrů/minutu

Tato dřezová baterie má průtok vody 11,1 litrů za minutu, což je dostatečné množství pro vaše potřeby v kuchyni. Díky tomu si můžete umývat nádobí, vařit vodu nebo zalévat květiny rychleji a efektivněji než kdy předtím.

Výška baterie je 27 cm

Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281 má výšku 27 cm, což umožňuje snadné používání i pro větší hrnce nebo nádoby.

Ramínko je ve výšce 20 cm

Otočné ramínko této baterie je ve výšce 20 cm, což umožňuje snadné použití i pro nádoby s vyšším okrajem.

Přesvědčili jsme vás o tom, že dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281 je ta správná volba pro vaši kuchyni? Nebojte se a navštivte naše stránky pro více informací a objednejte si ji ještě dnes!

Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281
Dřezová baterie S-Line s otočným ramenkem chrom SL281