Doplňte svůj vstup domovem s dveřní rohožkou Esposa, rozměr 50/75 cm

Esposa dveřní rohožka je ideálním doplňkem každého domova. Pokud chcete svůj vstup do bytu nebo domu vylepšit a zabezpečit před většinou znečištění, stojí za to zainvestovat do kvalitní dveřní rohožky.

DVEŘNÍ ROHOŽKA, 50/75 cm

Tento model dveřní rohožky má rozměr 50/75 cm a je vyroben z kvalitního 100% nylonu. Díky tomu je velmi odolný a snadno se udržuje. Pokud hledáte kus, který vám bude sloužit po mnoho let, je tento model určen právě pro vás.

Esposa dveřní rohožka 50/75 cm

CCA 50X75 CM – BÉŽOVÁ

Další výhodou této dveřní rohožky je její béžová barva, která se hodí do jakéhokoli interiéru. Rozměr cca 50×75 cm je dostačující pro většinu vstupních dveří a díky svému designu nepůsobí příliš robustně.

Esposa dveřní rohožka 50/75 cm

ZADNÍ STRANA GUMA

Zadní strana této dveřní rohožky je vybavena gumou, která zajišťuje pevnou a stabilní fixaci na podlaze. Tím se zároveň minimalizuje riziko uklouznutí na mokré nebo kluzké podlaze.

Pokud chcete svůj vstup do domu zpestřit a zabezpečit před znečištěním, zvolte kvalitní dveřní rohožku Esposa. Koupit ji můžete na www.bestnabytek.cz, kde je momentálně k dispozici za velmi atraktivní cenu.