Dětské povlečení Mr. Fox Starspace pro jednolůžko: bavlna a radost pro Vaše dítě!

Pokud hledáte ochranný obal na polštář a přikrývku, který zároveň zpříjemní spaní Vašeho dítěte, máme pro Vás skvělou nabídku! Dětské povlečení od značky Mr. Fox nabízí hravý a neotřelý design, který si vaše malé ratolesti jednoduše zamilují.

Hravý vzhled dětského povlečení Mr. Fox Starspace

Hned na první pohled je jasné, že se jedná o kousky vyrobené speciálně pro děti. S motivem hvězd a sladkého lišáka, který jde spát pod noční oblohou, se povlak na polštář i přikrývka stanou nezbytnou součástí dětského pokoje.

Poznámka: Součástí sady je pouze povlečení na polštář a přikrývku.

Každý kus povlečení je precizně šitý a má rozměry 115 x 145 cm, což je ideální velikost na jednolůžko. Vaše děti se tedy budou cítit jako v bavlnce, když se uvelebí pod svou oblíbenou přikrývkou.

Kvalitní bavlna = pevnost, odolnost a snadné praní

Nabídne však mnohem víc, než jen okouzlující vzhled. Díky bavlněnému materiálu je velmi pevné v tahu, snese tedy jak větší námahu, tak i častější praní. S povlečením od značky Mr. Fox se tedy již nemusíte obávat natrvalo zašpiněného povlečení.

Vyberte dětské povlečení Mr. Fox Starspace pro jednolůžko již dnes a poskytněte svému dítěti pohodlné a radostné spaní každou noc!

Pokud se chcete podívat na naše další produkty, zavítejte na naše stránky SIDONIA.