Bílý závěsný noční stolek Keep od výrobce Hammel Furniture

Vybavte si ložnici v moderním stylu s nočním stolkem od dánské značky Hammel. Řada Keep by Hammel se pyšní oblými hranami, barevnou rozmanitostí a jednoduchým designem s lakovaným povrchem, díky kterému je nábytek odolný vůči prachu a vlhkosti.

Design nočního stolku

se vyznačuje svými rozměry 42 x 48 x 28 cm. Díky svému designu se noční stolek hodí do moderních interiérů. Můžete ho umístit vedle postele a použít jej k uložení drobností, jako jsou knihy, hodinky či telefon. Noční stolek má rovněž praktický odkládací prostor ve formě polic.

Bílý závěsný noční stolek Keep

Lakovaný povrch pro větší odolnost

Noční stolek Keep od Hammel Furniture je vyroben z kvalitních materiálů a je potažen lakem, což zajišťuje jeho odolnost vůči vnějším vlivům, jako jsou vlhkost a prach. Díky tomu bude noční stolek vypadat jako nový dlouhá léta.

Barevná rozmanitost

Závěsný noční stolek Keep je k dostání v různých barvách, které můžete vybírat dle svého vkusu a interiéru. K dispozici jsou například bílá, modrá, růžová nebo šedá barva. Díky této rozmanitosti si můžete vybrat noční stolek, který dokonale zapadne do vašeho domova.

Barevná rozmanitost závěsného nočního stolku Keep

Zakoupit noční stolek Hammel Furniture

Chcete si zakoupit moderní noční stolek Hammel Furniture? Můžete ho objednat přímo na stránkách vybirejnabytek.cz. Cena nočního stolku se pohybuje kolem 2000 Kč a v ceně je zahrnuta doprava po celé České republice.