Bílá šatní skříň Brut 100 cm pro elegantní úložné řešení

Šatní skříň

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Bílá šatní skříň Brut 100 cm je bezesporu skvělou volbou pro ty, kdo hledají elegantní a praktické úložné řešení. Skříň disponuje prakticky řešeným vnitřním uspořádáním, které Vám umožní snadné a pohodlné roztřídění a uložení Vašich věcí. Nejenže bude mít vše své pevné místo, ale také budete mít přehled o tom, kde se co nachází.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Tento kus nábytku potěší nejen svými praktickými vlastnostmi, ale také svým vzhledem. Jednoduché a moderní linie spolu s nadčasovou bílou barvou tohoto nábytkového kusu se přizpůsobí jakémukoli interiéru, díky čemuž si můžete být jistí, že Vaší místnosti nikdy nevytvoří nepokoj.

Provedení v barvě černý mat

Přestože bílá barva skříně neodolatelně připomíná nadčasový styl, existuje i barva pro ty, kteří hledají elegantní řešení trochu zajímavější. Tuto šatní skříň můžete zakoupit také v matně černé barvě. Ta dokáže z tváří se nezajímavého kusu nábytku vytvořit luxusní doplněk Vašeho pokoje.

Korpus

Při nákupu máte k dispozici 16 mm silnou laminovanou desku, která představuje pevný základ celé skříně. Kvalitní materiály, ze kterých byla skříň vyrobena, Vám garantují, že Vaše věci budou v bezpečí a Váš nábytek bude odolný.

Přední strana

16 mm silná laminovaná deska dodává celému nábytku potřebnou stabilitu a tuhost. Kromě toho, vyniká svou pevností, takže si můžete být jisti, že skříň přežije několik let Vašeho intenzivního používání.

Zadní strana skříně z HDF desky

Jako ideální řešení pro zadní stranu byla zvolena HDF deska, která se vyznačuje svou pevností, odolností a schopností odolávat působení vnějších faktorů. Díky tomu Vám skříň dokáže hravě posloužit po mnoho let.

Posuvný systém BIMAK

Skříň disponuje posuvným systémem BIMAK, který zajišťuje jemné a plynulé posouvání dveří skříně.

Hrany jsou zakončeny 0,5mm PVC dýhou odolnou proti poškození

Podstatným zlepšením ochrany pro tento kus nábytku je 0,5 mm silná PVC dýha, která zakrývá hrany skříně a chrání ji před korozi nebo jinými poškozeními. Toto řešení nedovoluje hraně materiálu přijít do styku s vnějším prostředím, a tedy zabraňuje rychlejšímu poškozování nábytku.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 100x200x62 cm

Když se rozhodujete pro nákup, musíte mít k dispozici veškeré potřebné informace. Parametry tohoto kusu nábytku jsou právě takové, abyste se mohli snadno rozhodnout, zda je tato šatní skřín Brut 100 cm ideálním řešením pro Vás. Její velikost 100x200x62 cm Vám zajistí dostatek prostoru na uložení Vašich věcí.