Béžovošedá pohovka Max Winzer Hillary – dokonalý kousek pro váš obývací pokoj!

Hillary, to je sedací nábytek nestárnoucího vzhledu, kteří si oblíbí všichni příznivci neporazitelné klasiky. Nebude problém jej s lehkostí zakomponovat do jakkoli zařízeného prostoru a s přibývajícími léty se neokouká. Kromě pohodlného sezení a hezkého vzhledu však disponuje i vysokou odolností. Pokud hledáte nábytek, který vám vydrží dlouhá léta, je toto řešení pro vás ideální.

Max Winzer furniture

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Max Winzer sofa

Pokud uvažujete o béžovošedé pohovce Max Winzer Hillary, určitě vás zajímá, jaký výkon v Martindale testu předvedla právě tato textilie. Bez obav vám můžeme sdělit, že se jedná o vysoce odolnou látku. S hodnotou 60 000 cyklů nemusíte mít o trvanlivost vašeho nového nábytku nejmenších pochyb.

Pojďte tedy objednat krásnou a spolehlivou béžovošedou pohovku Max Winzer Hillary hned teď na skvelynabytek.cz a užijte si padnutí do pohodlného sezení kombinovaného s moderním, ale zároveň i klasickým designem.